ارزانترين کشورها براي مسافرت ايرانيان

ميتوان تنها يا با تور به اينجا برويد. هتل قديم رامسر يا همان هتل پارسيان آزادي، يک هتل چهار ستاره است که ساخت آن به سال ???? باز ميگردد. آب و هواي شمال ايران به طور کلي به دليل کوه البرز و بادهاي محلي و سطح پوشش گياهي، معتدل و مرطوب است. اين شهر در فصل زمستان بسيار سرد است و در فصل تابستان بسيار گرم و مرطوب مي باشد. شما به ما بگوييد که انتخاب هاي شما براي سفر در فصل تابستان کدام کشور ها است. البته فصل تابستان نيز زيبايي هاي خاص خود را دارد که مي توانيد با تور ونيز به بازديد از آنها برويد. در اين مکان لوسترهاي سنگيني وجود دارد که با معماري باشکوه اين مکان زيباتر شده اند. شهر استانبول از اصلي ترين شهر هاي ترکيه است که دليل آن هم وجود مسجد بزرگ، بازار بزرگ، معماري و فرهنگ غني و جذاب در تور ترکيه لحظه آخري است. در ضمن ميتوانيد از صفحه ارزانترين قيمت بليط هواپيما هم ديدن کنيد تا با قيمت پروازهاي مختلف به شهرهاي مختلف ايران و جهان آشنا شويد. تورنتو، يکي از شهرهاي چند فرهنگي در دنيا است. ميلان يکي از توريستي ترين و تاريخي ترين شهر هاي دنيا ميباشد .


6- تاکسي هاي بلو برد (پرنده آبي) در بالي

کيت آپتون - ايالات متحده

موزه بريتيش در انگلستان

Street View يا تصاوير ??? درجه

اشکالي که در اين منطقه به چشم مي خورد بسيار مرموز است
پايتخت بلغارستان شهر صوفيه است. با اينکه تمام اين کشور از زيبايي هاي منحصر به فردي برخوردار است، اما بسياري از گردشگران تنها پايتخت کشور را براي گردش خود انتخاب مي کنند. اين کشور به دليل قرار گرفتن در نزديکي کوه هاي آلپ از اصلي ترين مقاصد براي گردشگران زمستاني به حساب مي آيد. در اينجا مي توان بسياري از پارچه هاي خاص را خريد. لومر سوري. يکي از خيابان هاي برجسته براي خريد خيابان لومر سوري است. از ديگر جاذبه هاي شهرستان نور که در مجله الي گشت به شما پيشنهاد مي دهيم به ديدن آن برويد، روستاي لاويج است. جاده حيران نيز يکي ديگر از مسيرهاي چشمنواز شمال کشور است که با 35 کيلومتر طول، استان گيلان را به اردبيل ميرساند و در جاده اصلي اردبيل-آستارا (از ابتداي تونل اردبيل تا 5 کيلومتري شهر آستارا) قرار دارد. آبشار بزرگ و معروف مارگون در مرز دو استان كهگيلويه و بويراحمد و فارس قرار دارد. اين بوستان در ميان دره و در پايين جاده قرار دارد که پلههايي نيز براي ورود بهآن از جاده ساخته شدهاست و وجود جنگل، رودخانه، آب معدني، آب و هواي مطبوع به اين مکان جلوه خاصي بخشيده است.

از جمله آنها بايد به بقعه چشمهعلي، بوستان حاج قره، گذرگاه تاريخي خرو به زشک، رباط قلعه، آبشار ششآب، رودميان، غارهاي متعدد، بقاياي برجهاي قديمي، آتشکده و قناتهاي تاريخي اشاره کرد. اين بوستان در محله ده ونک قرار کرفته است. آب و هواي تورنتو، بسيار عالي و دلچسپ است. اين آتشکده نمادي از پرستش آناهيتاي باستاني، ايزدبانوي آب و باروري است. قشم، کيش و شيراز، هوا که خنک شود مقصدي دوستداشتني و مناسب براي کساني هستند که در هنگام سفر آب و هوا را بيش از هر چيز مد نظر قرار ميدهند. اين کشور اروپا را به آسيا متصل مي کند و به همين خاطر فرهنگي تلفيق از اين دو قاره را دارد. تهران به واسطه پايتخت بودن هتلهاي بسياري با قيمتهاي متفاوتي براي اقامت دارد. شهر ليوبلينا پايتخت اين کشور و بزرگترين شهر اسلووني است و سبک معماري بسيار زيبايي دارد. همانطور که مي دانيد ونيز يک جزيره در شمال کشور ايتاليا مي باشد که در نزديکي درياي آدرياتيک قرار دارد. روماني کشوري است که بين درياي سياه و کوهستان هاي کارپات قرار گرفته است و بدون شک معروف ترين و زيبا ترين بخش اين کشور، ترانسيلوانيا است که بين کوه هاي زيبا محاصره شده است. از ديگر شهرهاي معروف و زيباي روماني مي توان به براسوف و بوکووينا هم اشاره کرد که در آن بهترين صومعه هاي اروپا را مشاهده کنيد.

بوداپست يکي از سردترين و البته محبوبترين شهرهاي اروپاست. البته نگران نباشيد چون با رزرو تور مشهد به اين وبسايت برويد ميتوانيد تا حدود زيادي هزينههاي خودتان را کاهش دهيد. اگر اين جمله را شنيده ايد بايد بگوييم که درست است و خاک سرخ اين منطقه قابليت خوراکي را دارد و شما ميتوانيد خاک ساحل بچشيد و طعم آن را مزه مزه کنيد. در مورد نام اين کوه نظرات متفاوتي وجود دارد. مجموعه پگي گوگنهايم. اين مکان يکي از مکان هاي مورد علاقه افراد آشنا با هنر مدرن و سورئال مي باشد. شما مي توانيد علاوه بر لذت بردن از فضاي باز، از موزه هاي اين مجموعه با ارزش تاريخي ديدن کنيد. اميدواريم از بازديد اين جاهاي ديدني تهران در نوروز لذت ببريد. جزاير زيادي که در اين کشور وجود دارد و لينک سايت شما مي توانيد از زيبايي هاي ساحل و مناطق بکر اين جزاير لذت ببريد. در اين هتل ها امکانات زيادي مانند استخرها، سوئيت ها، اتاق هاي تک نفره و چند نفره، ماساژ درماني، خدمات بهداشتي و درماني، پارکينگ و … وجود دارد. به همين خاطر قيمت اتاق ها در چنين جايي از شهر که تقاضا براي اتاق زياد است، نسبتا پايين مي باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *